Pytania i odpowiedzi

Co dostanę w pakiecie?

Abonament za 39zł zawiera miesięczny jadłospis dostosowany zapotrzebowaniem kalorycznych do wymagań użytkownika w formie czterech tygodniowych rozpisek, z możliwością wykluczania niechcianych produktów. Do każdego posiłku rozpisujemy produkty jakie będą wymagane, ich gramaturę i kaloryczność, a także dajemy proponowany przez nas sposób podania. Innymi słowy, dajemy przepis do każdego posiłku. Dajemy też wygenerowaną listę zakupów podpowiadającą co będzie potrzebne do zorganizowania diety.

Na jakich zasadach oparta jest dieta?

Dieta którą tu promujemy jest oparta przede wszystkim na zdrowych, pełnowartościowych produktach. Nie powielamy znanego mitu, że można jeść cokolwiek, byleby zgadzała się kaloryka. Dbamy o to, by nasi klienci odżywiali się najzdrowiej jak to możliwe, tak by ich organizmy funkcjonowały należycie.

Czy to bezpieczne?

Tak, sztuczna inteligencja FitnessRadar korzysta z tej samej, potwierdzonej badaniami, wiedzy z której korzystają dietetycy kliniczni.

Czy mogą korzystać z tego dzieci, starcy, kobiety w ciąży?

Jak najbardziej. Zasady zdrowego odżywiania są na tyle ogólne, że może korzystać z nich każdy.

Co w przypadku chorych na np. cukrzycę, hashimoto?

Pracujemy nad szablonami diet przeznaczonych dla osób chorujących. Na ten moment, ludziom chorym na diety wymagające kontroli tego co się je, odradzamy korzystanie z naszej aplikacji.

Co z wegetarianami i weganami?

Pracujemy nad szablonami również dla osób niejedzących mięsa lub niejedzących w ogóle produktów odzwierzęcych. Dodamy je w niedalekiej przyszłości.